Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 2 kateshe, Grean Coast,Dhermi:

Vlore - Vlore - Dhermi
310 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Vile 2 kateshe luksoze ne resort turistik GREAN COAST ne Palase,Dhermi. Sipërfaqe e brendshme 150 m2 + 250 m2 sipërfaqe trualli me 2 vende parkimi. Kati përdhe përfshin dhomë ndenjeje me hapsirë të bollshme, kuzhinë/ dhomë ngrënie, dhe tualet. Kati i parë përfshinë 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Shërbimet e menaxhimit të pronës gjatë gjithë vitit. Ofron pamje të mrekullueshme të detit Jon. Cmimi: 310.000 Euro. Mundesi shume e mire investimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 246
  • Cmimi: 310 000€
  • Siperfaqe: 400.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Dhermi,Palase
  • Qytet: Vlore
  • Zone: Array