Cmimi: Nga Tek

Shitet vile 3 kateshe,Spitalle:

Durres - Durres
153 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet vile, 3 kate ne qytetin e Durresit, Spitalle. Siperfaqe trualli prej 300 m2 , 3 kate nga 135 metra katror secili. Kati I pare ka 2 dhoma gjumi 1banjo dhe 1 soxhorno te madhe. Kati I dyte ka 2 dhoma gjumi,1 banjo guzhine e ka vec dhe soxhorno te madhe. Kati trete ka 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 soxhorno te madhe. Rruge te shtruar, Uje 24 ore. Cmimi: 153.000 euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 220
  • Cmimi: 153 000€
  • Siperfaqe: 300.00 m²
  • Dhoma gjumi: 6
  • Tualetet: 4
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Spitalle
  • Qytet: Durres
  • Zone: Array