Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,ne Kinostudio:

Tirana - Tirana - Kinostudio
92 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1&garazhd , ne pallat te ri tek Rruga Aleksander Moisiu,Kinostudio. Sip totale eshte 104 m2,me ashensor modern. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,korridor dhe ballkon. Orientimi eshte perendim. Sistem me performancën më të lartë të izolimit termik dhe akustik,me një dizanj modern për te sjellë elegance në shtëpine tuaj. Vetrata me dopio xham termik Solar + Argon 4/16/4,Profile plastike PVC Arkitekturë moderne,efiçencë energjitike dhe aplikim të teknologjisë së fundit në ndërtim! Apartament me standartet më të larta të momentit duke ofruar cilësi maksimale në cdo detaj! Cmimi: 92.500 Euro Extra garazh ne katin-2 me cmim 15.000 Euro Faze finale te punimeve!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1554
 • Cmimi: 92 500€
 • Siperfaqe: 104.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: KINOSTUDIO
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array