Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje cilesore 1+1,Mangalem 21:

Tirana - Tirana - Alidemi
55 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 tek Kompleksi Mangalem 21, ne zonen Ali Demit. Ndodhet ne nje kompleks te ri te vitit 2022 dhe teper cilesor ne punime. Sip totale eshte 70 m2,ne katin e 1- te banimit,me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar sallon bashke me guzhinen,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi:55.000 Eur Eshte e sapoperfunduar.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1551
 • Cmimi: 55 000€
 • Siperfaqe: 70.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: MANGALEM REZIDENCE
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array