Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje luksi 1+1,Rruga Pavaresia:

Durres - Durres
35 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet garsoniere e mobiluar, ne pallat te ri cilesor Rruga Pavaresia, prane hotel EMI ,Durres. Siperfaqe totale eshte 35 m2 ,kati 5 me ashensor,pamje nga deti. Eshte teper komode, me teknologji moderne, dizajn të brendshëm, një shtrat të madh, kuzhinë me gjithçka që ju nevojitet për të përgatitur pjata të shijshme, SmartTV dhe gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim të mrekullueshëm. Pamje e mrekullueshme nga deti dhe vetëm 50 metra nga plazhi i shkëlqyer. Shtëpia ka afër kafene, shumë dyqane,ambiente tjera biznesi. 10 minuta me autobus në qendër të qytetit,Internet i shpejtë. Shitet i mobiluar totalisht si ne foto. Cmimi : 35.000 Euro Me dokumenta te rregullta!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1405
 • Cmimi: 35 000€
 • Siperfaqe: 35.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: RRUGA PAVARESIA,DURRES
 • Qytet: Durres
 • Zone: Array