Cmimi: Nga Tek

Shitet Poliklinike 254 m2,Rr.e Kavajes:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
550 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Ambient + biznesi si Poliklinike tek Rr.Kavajes pallat i ri ,buze rruges kryesore. Siperfaqe neto 174 m2 + 80 m2 verande e shfrytezueshme e gjelbëruar. Biznes i konsoliduar : Klinikë dentare,Kirurgji dhe transplant flokesh. Investim i ri i pajisjeve te markës njohur OMS Italiane. Punime te reja bashkekohore,sistem audio,aspirim & kondicionim qendror. Shitet per arsye emigrimi,bashke me biznesin aktual. Çmimi :550.000 Euro Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1389
 • Cmimi: 550 000€
 • Siperfaqe: 254.00 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: RRUGA E KAVAJES
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array