Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,tek Unaza e Re:

Tirana - Tirana - Kashar
1€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 ne Kashar,tek Unaza e Re. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te mireadministruar me ashensor. Ka siperfaqe totale 104 m2 eshte i organizuar nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve, tualet dhe ballkon. Cmimi:Sipas kerkeses Me Hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1388
  • Cmimi: 1€
  • Siperfaqe: 104.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: KASHAR
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array