Cmimi: Nga Tek

Shitet Amb. biznesi 104 m², Don Bosco:

Tirana - Tirana - Don Bosko
210 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Ambient biznesi 104 m² ne Kompleks rezidencial ne Don Bosco. Ambienti ndodhet ne katin e pare te pallatit, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial banimi, pamje brenda kompleksit,punime teper cilesore. Dyqani ndodhet në një nga vendet me investim maksimal në infrastrukturë, me gjelbërim, hapësira rekreative dhe një komunitet të përzgjedhur. Cmimi : 210.000 Euro Me hipoteke te rregullt.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1386
  • Cmimi: 210 000€
  • Siperfaqe: 104.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Don Bosco
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array