Cmimi: Nga Tek

Shitet lokal 250 m2, Pall me Shigjeta!:

Tirana - Tirana - Pallati me Shigjeta
220 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet bar-kafe ne Bulevardin Bajram Curri,tek Pallati me Shigjeta. Vendodhja, ne nje rruge me intensitet te larte lëvizjeje, jep mundesine per rritjen e klienteles. Sipërfaqe të brendshme prej 170 m2 dhe një verandë të shfrytëzueshme 80 m2. Lokali ka punime shumë të mira, i veshur me fasadë xhami, totalisht i investuar, me spote Led,sistem aspirimi dhe kondicionimi. Është i arreduar në mënyrë bashkohore me arkitekt dhe disponon një tualet. Lokali shitet së bashku me investimin e kryer. Disponon dokument hipotekor te rregullt! Cmimi 220.000 Eur

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 135
  • Cmimi: 220 000€
  • Siperfaqe: 170.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: pallati me shigjeta
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array