Cmimi: Nga Tek

Shitet Ambient biznesi ,Rr. e Kavajes:

Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave
235 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavajes. Sip. totale eshte 95 m2,Kati 2,buze rruges kryesore me pamje ballore. Fasade xhami,Sistem kondicionimi qendror,siguri dhe kamera 24 h. Ambient mjaft i pershtatshem per zyre,klinika,dyqane,call center,qender estetike etj Aktualisht me qera . Cmimi: 235.000 Euro Me hipoteke te rregullt !

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1279
 • Cmimi: 235 000€
 • Siperfaqe: 95.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: RRUGA E KAVAJES
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array