Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1, SQUARE 21:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
102 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti 1+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21" Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim dhe eshte i orientuar nga dielli. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, 1 tualet dhe 1 ballkon. Siperfaqja totale e tij eshte 73 m2. Cdo kat eshte i pajisur me dy ashensore,4 apartamente per secilin kat. Izolimi akustik, hidroizolimi, termoizolim, fasade e ventiluar etj. Cmimi: 102.000 Euro Gati per banim!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1263
 • Cmimi: 102 000€
 • Siperfaqe: 73.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 6
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: SQUARE 21
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array