Cmimi: Nga Tek

Shitet Ambient biznesi 130 m2,Nshrak:

Tirana - Tirana - 21 dhjetori
165 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Ambient biznesi e përshtatshme për dyqan –magazinë-zyra që ndodhet buzë rrugës “Shefqet Musaraj”zona e Nshrak-ut. Sipërfaqja totale eshte 130 m2, lartësia 4.3 mt,Kati i parë ne objekt,1 tualet, qepen elektrik. I përshtatshëm për zyra, magazinë, dyqan dhe çfarëdo lloj aktivitet biznesi. Aktualisht me qera prej 15 vitesh! Çmimi:165.000 Eur Me dokumenta te rregullta hipotekore!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1261
  • Cmimi: 165 000€
  • Siperfaqe: 130.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: SHEFQET MUSARAJ
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array