Cmimi: Nga Tek

Lokal me qira 100 m2,Super i Arreduar:

Tirana - Tirana - Sheshi Willson
1 200€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ambienti(bar) ndodhet tek Sheshi Willson, ne Rrugen Sulejman Delvina. Ka siperfaqe prej 100 m2, jepet i kompletuar me te gjitha pajisjet. 1200 Eur/muaj Kontrate afatgjate dhe garanci per biznesin.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 128
  • Cmimi: 1 200€
  • Siperfaqe: 100.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: SHESHI WILLSON
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array