Cmimi: Nga Tek

Ambient me qera 86 m2, Rr. Bardhyl:

Tirana - Tirana - Rruga Bardhyl
820€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera ambient biznesi ne rrugen Bardhyl ,Sip 86m2 me 1 tualet brenda. Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje zone te mire dhe shume te frekuentuar Sistemi elektrik dhe hidraulik eshte i rinovuar kohet e fundit. Ambienti mund te perdoret per investime te ndryshme biznesi, jepet bosh. Cmimi:820 Eur/muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1257
 • Cmimi: 820€
 • Siperfaqe: 86.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Rruga Bardhyl
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array