Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,tek Xhamlliku:

Tirana - Tirana
108 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1,i pozicionuar tek Xhamlliku, rruga Telo Ndini. Ka sipërfaqe totale 108 m2. Punime teper cilesore. Është i organizuar në: Sallon,2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon. Detaje: Instalimet elektrike multisplit, vetratat jane gjysem trasparente, duraluminet termike dopio xham me argon dhe izolim akustik. Ne fasade perceptohen 2 komponent kryesore te veshjes se saj: tulla dekorative ne ngjyre gri te erret qe vesh te gjithe fasaden e objektit dhe dritare te medha ne fasaden veriore dhe jugore. Ndricimi natyral ne apartamente eshte maksimal, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit. Cmimi:108.000 Euro Eshte ne faze ndertimi,karabina.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1256
  • Cmimi: 108 000€
  • Siperfaqe: 108.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: XHAMLLIKU
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array