Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,tek 21 Dhjetori:

Tirana - Tirana - 21 dhjetori
74 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1+bllk tek 21-Dhjetori , mbrapa Rajonit te Policise tek Rr :Kongresi I Lushnjes. Siperfaqe totale eshte 75m²,Kati 4,pallat ekzistues. Eshte i organizuar ne : Sallon ndenjeje+gatim,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe ballkon. Cmimi :74.000 Euro Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1255
 • Cmimi: 74 000€
 • Siperfaqe: 75.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: 21 DHJETORI
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array