Cmimi: Nga Tek

Shitet Bar+arredimin luksoz:

Tirana - Tirana - Sheshi Willson
295 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ambienti (bar kafe) ndodhet tek Sheshi Willson, ne Rr. Sulejman Delvina. Ka nje siperfaqe totale prej 100 m2. Shitet i kompletuar totalisht,sistem aspirimi,kamera etj Cmim: 295.000 Eur Me hipoteke te rregullt dhe rivleresim! Ka mundesi kembimi klering apo prona te tjera te patundshme.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 127
  • Cmimi: 295 000€
  • Siperfaqe: 100.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Sheshi Willson
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array