Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 3+1,tek Ali Demi:

Tirana - Tirana - Alidemi
96 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament modern 3+1 ne zonen Ali Demit. Ndodhet ne nje kompleks te ri te vitit 2021 dhe teper cilesor ne punime. Sip totale eshte 121 m2,ne katin e 5- te banimit,me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar Sallon bashke me guzhinen,3 dhoma gjumi,1 depo, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi:96.000 Euro Ne faze suvatimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1248
 • Cmimi: 96 000€
 • Siperfaqe: 121.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: ALI DEMI
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array