Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje 2+1, Shkembi i Kavajes:

Durres - Durres
59 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament komod 2+1 ,tek Shkembi i Kavajes,Durres prane Hotel Majestic. Sipërfaqe totale eshte 72 m2. Organiznimi: Sallon+ kuzhinë të bollshme ,2 dhoma gjumi ,1 banjo,ballkon. Ofron një pamje të mrekullueshme të detit. Apartamenti është shumë i ndritshëm dhe i ngrohtë, i vendosur në një vend të shkëlqyeshëm, 1 minutë në këmbë nga deti, ka shumë restorante, dyqane dhe një shëtitore të gjerë aty pranë. Rinovimi i ri modern duke përdorur materialet më të mira, dyer të reja, duke përfshirë një derë hyrëse me plumb, dritare të reja me cilësi të lartë në të gjithë apartamentin, dritare termo panoramike janë instaluar në sallë. Laminat gjerman në të gjithë apartamentin, një banjë me një rinovim luksoz dhe pajisje italiane. Pllaka të reja dhe mermer në ballkon me pamje panoramike të detit. Apartamenti është i pajisur plotësisht me pajisje të markave më të mira. Divan italian në dhomën e ndenjes, krevate në dhomat e gjumit nga Danimarka, me dyshekë italianë. Apartamenti eshte shume funksional dhe plotesisht gati per banim, shitet me te gjitha mobiljet dhe pajisjet. Cmimi:59.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1243
 • Cmimi: 59 000€
 • Siperfaqe: 72.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: SHKEMBI I KAVAJES
 • Qytet: Durres
 • Zone: Array