Cmimi: Nga Tek

Vile luksoze me qera 500 m2,Berzhite:

Tirana - Tirana - TEG
2 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qira vile ne kompleks rezidencial ne Berzhite. Kompleksi ndodhet ne fillim te autostrades Tirane-Elbasan vetem 8 km nga qendra e Tiranes. Vila ndodhet ne nje kompleks shume te mireadministruar dhe me cilesi ndertimi shume te larte. Ambjentet e kompleksit jane plotesisht te gjelberuara dhe te qeta. Kompleksi ka nje sistem te mire survejohet nga kamera dhe ka siguri te larte. Ky kompleks ofron mundesi shume te mire per nje jetese komode. Vila ka siperfaqe totale prej 500m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 200 m2 . Vila organizohet ne dy kate ku kati i pare ka 1 soxhorno, ambjent gatimi, verande spacioze dhe 1 tualet ndersa kati i dyte organizohet ne 3 dhoma fjetjeje dhe 2 tualete. Vila ka nje pishine e cila rrethohet nga nje oborr i gjelberuar. Vila jepet totalisht e mobiluar dhe e investuar me detaje luksoze, arredim me arkitekt dhe e kuruar në çdo detaj. Qeraja : 2500 Euro/Muaj (perfshire taksat)

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1242
  • Cmimi: 2 500€
  • Siperfaqe: 500.00 m²
  • Dhoma gjumi: 3
  • Tualetet: 3
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: BERZHITE
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array