Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1 ,prane VILA L:

Tirana - Tirana - Unaza e re
56 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen me te re ne zonen e Unazes se Re,prane VILA L. Rezidenca eshte e konceptuar ne module 4-5 dhe 6 kateshe. Sip totale eshte 82 m2,kati 1 ne objekt. Eshte i organizuar ne Sallon+gatim,2 dhoma gjumi,korridor,1 banjo,1 ballkon. Orientimi eshte nga Perendimi dhe kubatura perfekte. Cmimi: 56.000 Eur Aktualisht ne faze karabina.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1233
 • Cmimi: 56 000€
 • Siperfaqe: 82.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Unaza e Re,VILA L
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array