Cmimi: Nga Tek

Shitet Duplex luksoz 2+1, 21 Dhjetori:

Tirana - Tirana - Frosina Plaku
200 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Duplex luksoz me sip 137 m2 ,prane zones 21 Dhjetorit. Ndodhet ne katin katin 7 dhe 8. Ne katin e poshtem, ambienti i dites i mobiluar me stil modern funksional i cili ka dalje direkte ne ballkon dhe 1 tualet. Ky ambjent eshte i rrethuar nga nje fasade xhami dhe ben qe apartamenti te jete i ndricuar gjate gjithe kohes. Kati i dyte organizohet, 2 dhoma gjumi me ballkon dhe 1 tualet. Duplexi eshte i investuar me mobilim luksoz, parket, kondicioner Mitsubishi ne cdo dhome,ndricimi LED, dritaret me izolim termik dhe akustik ,elektroshtepiaket CANDY. Cmimi:200.000 Eur

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1230
 • Cmimi: 200 000€
 • Siperfaqe: 137.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 8
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: 21 DHJETORI
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array