Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje 1+1,Kompleksi Colombo:

Tirana - Tirana - Porcelan
74 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ne shitje 1+1 tek Kompleksi Colombo ,orientim veri-perendim. Sip totale eshte 83 m2, kati i 7 ne objekt. Organizuar:Sallon+gatim,1 dhome gjumi,1 tualet dhe ballkon. Eshte me mobilim bashkekohor. Apartamenti shitet se bashku me arredimin si ne fotot. Cmimi:74.000 Euro Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1229
 • Cmimi: 74 000€
 • Siperfaqe: 83.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Rruga Xhanfize Keko
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array