Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,Kodra Diellit 2:

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
67 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 2. Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 71.5 m2 dhe ndodhet tek godinat 5 kateshe ne objektet e reja ne ndertim ne Rezidence. Organizohet ne : Sallon ndenje+ kendin e gatimit dhe te ngrenies, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Orientimi Perendim. Cmimi: 67.000 Euro Ne faze karabina aktualisht.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1227
 • Cmimi: 67 000€
 • Siperfaqe: 72.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: KODRA E DIELLIT 2
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array