Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament luksi 2+1, Profarma:

Tirana - Tirana
122 300€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament tipit 2+1 sapo kalon Sheshin Shtraus, tek Ish Profarma. Sip totale eshte 128.7 m²,orientimi nga dielli,Kati 4 ne objekt. Organizimi : Sallon+gatim, 2 dhome gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Punime super cilesore: Sistem kapote e ventiluar, sistem ngrohje ftohje, dritare doppio xham, ashensor. Cmimi : 122.300 Euro. Aktualisht ne faze suvatimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1173
  • Cmimi: 122 300€
  • Siperfaqe: 129.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: XHAMLLIKU
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array