Cmimi: Nga Tek

Vile me qera 4 kateshe,Mihal Grameno:

Tirana - Tirana
1 400€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera Vile 4 kateshe, e rinovuar sipas standarteve europiane tek Mihal Grameno. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj. Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike,3 banjo. Vendparkim, bodrum, depo,bace me peme frutore,oborr me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz, uje me depozita 3000 litra. Cmimi: 1400 Eur/muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1172
  • Cmimi: 1 400€
  • Siperfaqe: 900.00 m²
  • Dhoma gjumi: 4
  • Tualetet: 3
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Mihal Grameno
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array