Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje 2+1,perballe Delijorgjit:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
147 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti 2+1 ndodhet tek Rruga e Kavajes perballe me Delijorgjin, ne zonen me te kerkuar te Tiranes,me pamje fantastike. Organizuar ne: soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon qe lidhet me te gjithe dhomat, sip totale 117 M2, kati 8, ashensor, ndertim te ri me punime dhe mobilim mjaft cilesor, i shtruar me parket, ka te instaluar sistem qendror ngrohje/ftohje, kompletim super cilesore,e pa banuar me pare. Cmimi: 147.000 Euro Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1171
 • Cmimi: 147 000€
 • Siperfaqe: 117.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 8
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: ISH PARKU
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array