Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament cilesor 2+1, Fresku:

Tirana - Tirana - Fresku
61 300€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament cilesor 2+1 ne zonen e Freskut. Siperfaqe totale eshte 103 m2,kati 1 banimit. Salloni i bollshem+gatim,2 dhoma,2 banjo dhe veranda e bollshme. Punime super, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes. Gati per banim. Cmimi: 61.300 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1168
  • Cmimi: 61 300€
  • Siperfaqe: 103.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: FRESKU
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array