Cmimi: Nga Tek

Zyra biznesi me qera ,Ish Ekspozita:

Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta
370€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Zyre me qira, e cila ka një vendodhje shumë të mire, prane Gjykates se Tiranës, ish Blloku. Zyre me qira me sipërfaqe 97 m2, me orientimin veri-perëndim,organizohet nga 3 ambiente dhe 1 tualet. Zyra ndodhet në katin e 2-te, të një pallati i cili ofron ashensor, mirëmbajtje dhe siguri. Cmimi: 370 Eur/Muaj (netto)

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1144
  • Cmimi: 370€
  • Siperfaqe: 97.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: ISH EKSPOZITA
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array