Cmimi: Nga Tek

Kapanon Industrial me Qira,Autostrade:

Tirana - Tirana - Autostrada Durres - Tirane
2 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera kapanon industrial, ndertim i ri, i sapoperfunduar. I pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh. Vendodhja eshte buze autostrades Durres-Tirane, km i 6-te. Ndertesa eshte e perbere nga magazine & showroom me pamje nga autostrada dhe zoteron nje siperfaqe 924 m2. Me nje lartesi 8-9 m dhe me mungese kollonash ne mes, magazina ben te mundur perdorimin e vinxhit. Dyshemeja eshte e shtruar me beton me kuarc ne ngjyre gri. Te perfshira jane edhe kater tualete dhe nje ambjent per gatim. Ndertesa eshte e pajisur me instalim elektrik 3-fazor dhe uje rrjeti nga ujesjelles kanalizime 24 ore. Ambjenti survejohet me kamera dhe eshte i pajisur me sistem sigurie. Trualli ku kjo ndertese ndodhet ka nje siperfaqe prej 5000m2, duke i ofruar kapanonit oborr te lire dhe gjelberim rreth e rrotull, e gjitha e perfshire ne cmim. E pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 2.7 euro/m2 ne muaj i diskutueshem ne varesi te kontrates.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 116
  • Cmimi: 2 500€
  • Siperfaqe: 924.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Autostrada Durres - Tirane
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array