Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 4 kateshe , Secret Garden:

Tirana - Tirana - TEG
1€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Vile 4 kateshe ne Rezidencen ‘Secret Garden’,afer TEG-ut. Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te mire, duke siguruar 24 ore siguri, sherbime, infrastrukturen moderne, intimitetin, gjelberimin, ajrin e pastër, etj Organizimi:Salloni+ambient gatimi,5 dhoma gjumi,7 tualete dhe veranda. Siperfaqe Toke: 346m2 Siperfaqe Totale Ndertimi: 334 m2. Organizimi: Kati -1 me Siperfaqe 98 m2 (Kantine, depo, lavanderi,1 tualet,ambient teknik,Ashensor. Kati 1 me Siperfaqe 106.4 m2; ambient gatimi,ambient ngrenie me vete,1 tualet; Ashensor; Kati 2 me siperfaqe 116.21 m2 jane 3 dhoma gjumi,3 tualete,2ballkone,ashensor Kati 3 me siperfaqe 112.1 m2 ka1 dhome gjumi ,garderobe ,1Tualet,ballkon dhome gjumi + tualet + ballkon. Ndërtim i vitit 2020 me punime teper cilesore. Cmimi:Sipas kerkeses

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1056
  • Cmimi: 1€
  • Siperfaqe: 346.00 m²
  • Dhoma gjumi: 5
  • Tualetet: 7
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Not Provided
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array