Cmimi: Nga Tek

Shitet Truall 12000 m2,afer Palmanova:

Tirana - Tirana - TEG
720 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet nje siperfaqe trualli 12000 m2,sa kalon Palma Nova buze rruge,ne vend shume te pershtatshem per cdo lloj ambjenti dhe aktivitet biznesi. Mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertimit deri ne 25.000 m2. Cmimi:720.000 Eur Disponon certificate te rregullt pronesie!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1020
  • Cmimi: 720 000€
  • Siperfaqe: 12 000.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: TEG
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array