Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament Tek Syri I Liqenit:

Tirana - Tirana
203 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Syri i liqenit është një ndërtesë luksoze banimi. Me një pamje fantastike mbi liqenin artificial të Tiranës, kjo ndërtesë rezidenciale ofron një vend perfekt të qetë e me ajër të pastër për shtëpinë tuaj. Apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, me nje siperfaqe prej 183.62 m² dhe me nje cmim prej 1300 €/m², dhe permban 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 3 tualete, 1 korridor dhe nje ballkon te bollshem.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 3
  • Cmimi: 203 000€
  • Siperfaqe: 184.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 3
  • Cmimi/m2: 0€
  • Adrese: Not Provided
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array