Price: From To

Apartament me Qira 2+1,Rr.Bogdanve:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti me qira me siperfaqe 135m2, ndodhet ne Rr. Bogdaneve. Apartamenti perbehet prej 1 soxhorno,2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon. Eshte totalisht i mobiluar, 3 kondicionere, te gjitha elektroshtepiaket + lavastovilje. Orjentohet ne Lindje dhe eshte i shtruar totalisht ne parket. Apartamenti eshte i termozoluar ne muret e jashtme, ka dritare dopioxham. Mundesi parkimi ne katin -1 te nderteses kundrejt pageses. Cmimi: 500 Eur/Muaj (netto)

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 712
  • Price: 500€
  • Area: 135.00 m²
  • bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Price/m2:
  • Address: Not Provided
  • City: Tirana
  • Zone: Array