Price: From To

Shitet Apartament 1+1,ne Qerret:

Durres - Durres
38 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 66 m2. Organizohet me 1 sallon te madh, kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira fale qetesise, ajrit te paster dhe flladit te detit . Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Cmimi: 38.000 Euro.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 672
 • Price: 38 000€
 • Area: 66.00 m²
 • bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 2
 • Mortgage: No
 • Address: Qerret
 • City: Durres
 • Zone: Array