Price: From To

Shitet Apartament 3+1,Qytet Studenti:

Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
95 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 3+1+verande ,ne 1 kompleks cilesor banimi. Ndodhet ne katin e 3 ,Sip totale eshte 144.5 m2. Organizohet ne nje sallon+gatim,3 dhoma gjumi, 2 tualete, verande e bollshme. Zone e qete dhe e gjelberuara perpara pallatit ,planimetri e rregullt, 100% e shfytezueshme. Gati per banim. Cmimi: 95.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 670
 • Price: 95 000€
 • Area: 144.00 m²
 • bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Price/m2:
 • Floor: 3
 • Mortgage: Yes
 • Address: Not Provided
 • City: Tirana
 • Zone: Array