Price: From To

Shitet hyrje e bollshme 2+1,Pazari I Ri:

Tirana - Tirana - Pazari I ri
153 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Ne zonen e Pazarit te ri , ne nje ndertim te ri te sapo perfunduar dhe ne faze te avancuar hipotekimi ,shitet apartament 2+1 me siperfaqe 114 m2 ne katin e 2 te banimit dhe me orientim qe mundeson ndricim gjate gjithe dites . Apartamenti organizohet nga nje korridor ne pjesen e hyrjes i cili ben shperndarjen e ambienteve te tjera si salloni me siperfaqe te bollshme , 2 dhomat e gjumit , 1 ballkon, 2 tualete . Vendndodhja e ndertimit te mundeson facilitete te ndryshme . Ndertimi eshte shume cilesor ku jane perdorur materiale nga me cilesoret si per pjesen e instalimeve elektrike e hidraulike , dyer e dritare ashensoret etj.... Ndertimi ka sistem kapot te aplikuar mbi suvatim si dhe instalime te gatshme per sistem kondicionimi ne cdo ambient te apartamentit . Cmimi: 153.000 Euro.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 519
 • Price: 153 000€
 • Area: 114.00 m²
 • bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Price/m2:
 • Floor: 2
 • Mortgage: No
 • Address: Pazari I ri
 • City: Tirana
 • Zone: Array