Price: From To

Dyqan dupleks me qira,Ish Parku:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
670€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qira ambient biznesi ,dupleks qe ka nje siperfaqe totale 135 m² (Kati 1 siperfaqe 55 m2 & Kati 2 siperfaqe 80m2 ) Ndodhet ne katin e 1 te pallatit te ri ,buze rruges dhe eshte I pershtatshem cdo lloj aktiviteti. Fasada e xhamit I jep mundesi reklamimi te biznesit tuaj,me 1 tualet brenda. Cmimi: 670 Euro/Muaj.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 465
  • Price: 670€
  • Area: 135.00 m²
  • bedrooms:
  • Bathrooms: 1
  • Price/m2:
  • Address: Rr. e Kavajes
  • City: Tirana
  • Zone: Array