Price: From To

Shes Apartament rezidencial2+1,Tregu:

Tirana - Tirana - 5 Maji
99 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Siperfaqe totale e apartamentit eshte 102 m2 dhe ndodhet ne katin e 5- te banimit te nje ndertimi te ri. Apartamenti ka organizim mjaft te mire, korridori ju shperndan ne sallon ndenie +gatimi, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re, me arkitekture unike dhe lokacion perfekt. Cmimi : 99.500 Euro. Eshte ne faze ndertimi.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 428
 • Price: 99 500€
 • Area: 102.00 m²
 • bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 5
 • Mortgage: No
 • Address: 5 Maji
 • City: Tirana
 • Zone: Array