Price: From To

Shes hyrje 2+1, Kompleksi Kontakt:

Tirana - Tirana - Ndre Mjeda
103 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shes Apartament (2+1) 90m2 + Parkim 29m2, i arreduar me shum stil nga zyre arkitekturore italiane. Apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise me te fundit,Sistem kapot nga jashte dhe me lesh guri nga brenda per izolim termik dhe kunder zhurmave. Sistem ngrohje me Kondicioner Samsung dhe Daikin Digital Inverter A++ per nje kursim maksimal te energjise. Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Rezidencial KONTAKT me modern ne Tirane, pas Inxhinierise se Ndertimit. Cmimi : 103.000 Euro. Ekstra edha garazhdi nentoke, 5000 euro.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 420
  • Price: 103 000€
  • Area: 90.00 m²
  • bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Price/m2:
  • Address: Ndre Mjeda
  • City: Tirana
  • Zone: Array