Price: From To

Shitet apartament 2+1, tek Xhamlliku:

Tirana - Tirana - Oxhaku
99 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

shitet super Apartament. Perbehet nga salloni + 2 dhoma +banjo dhe verande. Siperfaqe totale eshte 117 m2, pallat i ri me ashensor. Punime super cilesore ne cdo ane te apartamentit. Cmimi: 99.000 Euro. Me Hipoteke te rregullt!

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 356
 • Price: 99 000€
 • Area: 117.00 m²
 • bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 2
 • Mortgage: Yes
 • Address: Xhamlliku
 • City: Tirana
 • Zone: Array