Price: From To

Shitet apartament 3+1, Fiore Di Bosco:

Tirana - Tirana - Don Bosko
108 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet super Apartament 3+1,FIORE DI BOSCO. Apartamenti me nje siperfaqe 133 m2, ndodhet ne katin e 5-te te kulles. Ambjenti organizohet nga salloni + kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Organizim perfekt me hapesira te bollshme per nje jete te lumtur. Cmimi oferte : 108.000 Euro. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone na kontaktoni: 0694030502.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 334
 • Price: 108 000€
 • Area: 133.00 m²
 • bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Price/m2:
 • Floor: 5
 • Mortgage: No
 • Address: Fiore di Bosco
 • City: Tirana
 • Zone: Array