Price: From To

Shitet Apartament 1+1,Rera e Hedhur:

Lezhe - Lezhe
53 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament tipit 1+ 1 ''jo brezi i pare'' ,prane Resort Ambasador tek Rena e Hedhur ne Shengjin-Lezhe. Ndodhet ne nje rezidence te re banimi me pishine. Sip totale banimit eshte 66.5 m2. Eshte e organizuar ne sallon me kuzhine,1 dhome gjumi ,1 tualet,1 ballkon. Ajer i paster dhe zone e qete banimi. Cmim:53.000 Eur Ne faze perfundimi.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1573
 • Price: 53 000€
 • Area: 67.00 m²
 • bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 1
 • Mortgage: No
 • Address: RERA E HEDHUR
 • City: Lezhe
 • Zone: Array