Price: From To

Shitet Apartament 1+1, Irfan Tomini:

Tirana - Tirana - Tirana e Re
57 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1, pallat ekzistues, kati 2, siperfaqe totale 59 m2,Rruga Irfan Tomini, afer Big Market. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni, aneksi gatimit, dhome gjumi, korridori, tualeti me dritare ajrimi dhe ballkoni.Shitet bosh si hyrje. Apartamenti ka orientim shume te mire jug-perendim cka mundeson te ket ndricim me diell gjate gjithe dites. Cmimi: 57.000 Eur Me hipoteke te rregullt!

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1375
  • Price: 57 000€
  • Area: 59.00 m²
  • bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Price/m2:
  • Address: IRFAN TOMINI
  • City: Tirana
  • Zone: Array