Price: From To

Shitet Hyrje rezidenciale 1+1,Botaniku:

Tirana - Tirana - Kopshti Botanik
72 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 tek nje Kompleks Rezidencal tek Botaniku. I pozicionuar te Kopshti Botanik dhe i rrethuar i gjithe kompleksi me gjelberim,ndertimi dhe cilesia e karakterizojne si rezidence. Sip totale e apartamentit eshte 60.5 m2. Organizimi:Sallon+gatim,1 dhome gjumi,1 tualete dhe ballkon. Cmimi:72.500 Euro Ne faze karabina!

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1371
  • Price: 72 500€
  • Area: 61.00 m²
  • bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Price/m2:
  • Address: KOPSHTI BOTANIK
  • City: Tirana
  • Zone: Array