Price: From To

Shitet Apartament 1+1,tek Blvd.Zogu I:

Tirana - Tirana - Stacioni I trenit
70 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament komod 1+1 tek Stacioni i Trenit,tek Bulevardi Zogu I, zgjatimi. Planimetri perfekte me 1 dhome gjumi + 1 sallon me kuzhinë, 1 tualet dhe ballkon -Sipërfaqe totale eshte 70 m² -Orientimi Jug -Sistem multisplit -Fasadë e ventiluar Cmimi 70.000 euro. Ne faze ndertimi.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1298
  • Price: 70 000€
  • Area: 70.00 m²
  • bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Price/m2:
  • Address: BULEVARDI ZOGU I
  • City: Tirana
  • Zone: Array