Price: From To

Shitet Apartament 1+1,Kodra Diellit 2:

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
67 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 2. Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 71.5 m2 dhe ndodhet tek godinat 5 kateshe ne objektet e reja ne ndertim ne Rezidence. Organizohet ne : Sallon ndenje+ kendin e gatimit dhe te ngrenies, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Orientimi Perendim. Cmimi: 67.000 Euro Ne faze karabina aktualisht.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1227
 • Price: 67 000€
 • Area: 72.00 m²
 • bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 3
 • Mortgage: No
 • Address: KODRA E DIELLIT 2
 • City: Tirana
 • Zone: Array