Price: From To

Ambient zyra me qera 126 m2 , ETC:

Tirana - Tirana - Bulevardi Bajram Curri
2 700€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane. Pozicionohet brenda nje qendre biznesi shume te njohur ne Tirane. Me siperfaqe te brendshme prej 126 m2 organizohet ne 2 ambiente zyre sebashku me nje tualet brenda. E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe ka te instaluar sistemin qendror te kondicionimit per ngrohjen dhe ftohjen. Pjesa ballore eshte e rrethuar me fasade xhami dhe ofron pamje te kendshme te zones perreth. Pallati eshte i ri, ofron kushte moderne, 3 ashensor, kamera sigurie 24-ore dhe recepsion. Ne kete zone ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjoze. Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si: avokati, noteri, zyre kontabiliteti, fondacione, organizata etj. Ka akses te lehte ne Bulevardin Bajram Curri, Bulevardin Deshmoret e Kombit rrugen e Elbasanit etj. Cmimi :2.700 Euro/Muaj Ne cmim perfshihet tarifa e mujore e qirase dhe tarifa mujore e manaxhimit.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1131
 • Price: 2 700€
 • Area: 126.00 m²
 • bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Price/m2:
 • Floor: 9
 • Mortgage: No
 • Address: ETC
 • City: Tirana
 • Zone: Array